SAMSUNG GALAXY F700F Z FLİP -> SİYAH

% 92 indirim
25,000.00 TL 1,999.00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Adet
Sepete Ekle Hemen Al

Ürün Bilgisi

Maksimum etki için inanılmayacak derecede kompakt

Galaxy Z Flip katlandığında şaşırtıcı derecede küçülen olağanüstü tasarımı sayesinde cebinize veya çantanıza kolayca sığar.

Her katladığınızda geleceği yeniden şekillendirin.

Çığır açan katlanabilir tasarım. Küçük, dayanıklı ve daha önceki deneyimlerinizden çok farklı. * Görseller temsilidr.

Güzellik avucunuzun içinde

Galaxy Z Flip'in çarpıcı renkteki benzersiz tasarımı, göz alıcı şekilde renk değiştiren dış yüzeyle zenginleştirilmiştir.

Cebinize sığan sonsuz ekran

Galaxy Z Flip'in Dinamik AMOLED Sonsuz Esnek Ekranı, inanılmaz renk kalitesi ve azaltılmış mavi ışık oranı sunar. 6.7 inç'lik inceltilmiş çentiksiz çerçevesiyle çarpıcı bir sinematik görüntüleme deneyimi sağlar. * Görseller temsilidr. * Çapraz olarak ölçüldüğünde ekran boyutu tam dikdörtgen olarak 6.7” ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 6.5” boyutundadır. Gerçek görülebilir alan yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.

Cam. Üstelik şimdi katlanabilir.

Galaxy'in ilk katlanan cam ekranıyla tanışın. Evet, katlanan cam! Samsung Ultra İnce Cam'dan üretilmiş pürüzsüz düz ekran, size eşsiz görüntüler sunar.

Katlanarak dik durabilen akıllı telefon

Freestop katlanma teknolojisi, ellerinizi serbest bırakan görüntülü sohbetler ve daha önce hiç çekmediğiniz gibi selfieler sunar. Katlayın, çevirin, bir yere koyun. Her pozisyon telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları yeniden tanımlayacak. * Görseller temsilidr.

Fotoğraf çekimleriniz için yeni bir bakış açısı

Galaxy Z Flip katlandığı açıyı koruyarak, dar açılarda çekimler yapmanıza olanak vererek, sıradışı fotoğraflar yakalamanızı sağlar. Benzersiz ve güçlü pozlar için.

Gece çekimlerine hazır

Galaxy Z Flip'in kamerası geceleri de güçlüdür. Saniyeler süren uzun pozlanmış çekimler, uzayan ışıklarla sanat eseri bir videoya dönüşür. Tripod görevi gören Serbest Durma Açısı ile birleşen Gece Hızlı Çekim Modu, yepyeni ve benzersiz gece çekimleri yapmanızı sağlar.

Görüntülü sohbetlere yeni bir açı

Bir Google Duo video görüşmesiyle sesli aramanızı bir üst seviyeye çıkarın ve anında 10MP Ön Kamera ile daha net görüntülü sohbetleri deneyimleyin. * Görseller temsilidr. * Google Duo, bir Google LLC markasıdır.

Yarım ekran, tam kontrol

Galaxy Z Flip'i Serbest Durma Açısı ile katladığınızda Esnek Kullanım Modu uygulamaları ikiye ayırır ve kontrol panelini telefonun alt yarısına yerleştirir - böylece telefonun üst yarısı bir görüntülenme alanına dönüşür. * Görseller temsilidr. * Bazı uygulamalar Esnek Kullanım modunu desteklemiyor olabilir.

Tüm işleri aynı anda halledin.

Aynı anda açık iki uygulama ile kullanımınızı bir üst seviyeye taşıyın. Çoklu Kullanım Çubuğu'na sahip 6.7" geniş ekran ile çoklu kullanım yapmak artık daha kolay. * Bazı uygulamalar Çoklu Aktif Pencere modunu desteklemiyor olabilir.

Dış bildirimler akışla birlikte gider

Telefonunuz katlıyken bile dokunup kaydırarak onu kontrol edin. Kapak ekranı sizi ilk bakışta bilgilendirir ve gelen bildirime tıklarsanız telefonunuzu açtığınız an uygulamaya sorunsuzca geçiş yapabilirsiniz.

Uzun saatler yeten pil gücü

Çiftli pil daha az alanda daha fazla gücü elinde bulundurur, böylece uzun saatler telefonunuzu katlayıp açabilirsiniz. 3300mAh'lık (tipik) gücü ve ileri teknoloji zekası ile Galaxy Z Flip'in uzun saatler dayanan pili, onu her şarj edişinizden maksimum faydayı almanızı sağlar. * Görseller temsilidr. * Tamamen şarj edilmiş bir cihaza sahip ortalama/tipik bir kullanıcının kullanım profiline göre tahmin edilmiştir. SM-F700'ün ilk sürüm versiyonları 2019.12.10–2019.12.17 tarihleri arasında, İngiltere'de Strategy Analytics tarafından bağımsız olarak incelenmiştir. Gerçek pil ömrü; ağ ortamı, kullanılan özellikler ve uygulamalar, aramaların ve mesajların sıklığı, kaç kez şarj edildiği ve diğer birçok faktöre göre değişkenlik gösterir * Tipik değer, IEC 61960 standardı altında test edilen pil numuneleri arasındaki pil kapasitesindeki sapmayı dikkate alan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 3200mAh'dir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanım şekillerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Aksesuarlar

GALAXY Z FLİP DENEYİMİNİZİ İYİLEŞTİRİN

Seçeceğiniz kılıflarla Galaxy Z Flip'e yepyeni bir boyut katın. Deri Kılıf yumuşak dana derisinden üretilmiştir ve zarifçe katlanmak için ince bir profile sahiptir. * Aksesuarlar ayrı satılır. Model ve renk kullanılabilirliği ülkeye veya taşıyıcıya göre farklılık gösterebilir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.