SAMSUNG GALAXY Z FOLD 2 256GB HAFIZA 12GB RAM -> MYSTİC BLACK

% 20 indirim
25,000.00 TL 19,999.00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Adet
Sepete Ekle Hemen Al

Ürün Bilgisi

TARZ

SOFİSTİKE TONLARDAN OLUŞAN NÖTR BİR RENK PALETİ

Geleceğin mobil telefonu, kalabalıklarda fark edilmenizi sağlayacak iki eşsiz renk seçeneği ile geliyor: Mystic Black ve Mystic Bronze.

KAPAK EKRANI

AKILLI TELEFON DENEYİMİNİZİ KATLAYIN.

Galaxy Z Fold2, katlandığında tek elle kullanım rahatlığı sağlayan 6.2 inç ekrana sahip son teknoloji bir akıllı telefon. *Dikey olarak ölçüldüğünde tam dikdörtgen şekli, yuvarlak köşeler de hesaba katılarak 6.2'' boyutlarındadır; gerçek görüntülenebilir alan yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.

ANA EKRAN

ÇOK DAHA BÜYÜK BİR EKRAN İLE DÜNYANIZI GENİŞLETİN!

Mükemmel esneklik kazandıran Samsung Ultra İnce Cam ile üretilmiş 7,6 inç tablet benzeri bir ekranı ortaya çıkarmak için Galaxy Z Fold2'yi açın. *Dikey olarak ölçüldüğünde tam dikdörtgen şekli, yuvarlak köşeler de hesaba katılarak 7.6'' boyutlarındadır; gerçek görüntülenebilir alan yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.

GİZLİ MENTEŞE

KATLANABİLİR TEKNOLOJİNİN SUNDUĞU EN GELİŞMİŞ MEKANİZMA

Telefonun arka tarafında, Samsung logosunun arkasında gizlenmiş olan bir sanat eseri inceliğine sahip katlanma yeri, her bir katlama ve açma hareketinizi kolayca ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.