SAMSUNG GALAXY SM-R175 BUDS PLUS -> BEYAZ

% 94 indirim
25,000.00 TL 1,600.00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Adet
Sepete Ekle Hemen Al

2 Yönlü Hoparlör

3 Mikrofonlu Sistem

Uzun Saatler Yeten Pil Gücü

Kablosuz Şarj

 

 

Dinleme deneyiminiz için yeniden tasarlandı.

 

  

   

Karşınızda Galaxy Buds+. Zengin tizler ve derin baslarla AKG ses kalitesi sunan 2 yönlü hoparlörler, yüksek netlikte telefon görüşmeleri için uyum sağlayan 3 mikrofonlu sistem ve uzun saatler yeten piliyle seçkin bir dinleme deneyimi sağlayan kablosuz kulaklığımız.

    

 

Yalnızca müzikten oluşan bir dünya

Sesler, Galaxy Buds+’ın yeni 2 Yönlü Dinamik Hoparlör sistemi ve güçlendirilmiş sürücüsüyle çok daha zengin ve doğal. Güçlü baslar ve net tizlerle, müzik her yerde yanınızda.

     

 

Kendi sesinizi rahatça duyun

Sesinizi yakalayan ve arka plan gürültüsünden koruyan yenilikçi 2 dış mikrofonla benzersiz, yüksek netlikte konuşma deneyiminin keyfini çıkarın.

      

SESİNİZİ DIŞARIDAKİ GÜRÜLTÜDEN ARINDIRARAK RAHATÇA DUYURUN

Galaxy Buds+’ın 3 mikrofonlu sistemi, sesinizi dikkat dağıtıcı gürültülerin üzerinden duyurmanızı sağlar ve görüşme sırasındaki çevresel sesleri engeller.

Yüksek Ses Kalitesi

AKG’nin sağladığı dengeli ve zengin seslerle, müziğin ve videoların en küçük detaylarını bile yakalayın. Podcast’ler, sesli kitaplar ve telefon konuşmalarında stüdyo kalitesindeki saf ve doğal seslerin keyfini çıkarın.

       

 

Müziğe güç verin

Uzun saatler yeten pil gücü sayesinde rahatça müzik dinleyin. Tek bir şarjla 11 saate kadar kesintisiz müzik dinleyin ve Galaxy Buds+ şarj kutusuyla müzik keyfinizi 22 saate kadar uzatın.

* Gerçek pil ömrü, şarj süresi ve müzik çalma süreleri; cihaz bileşenleri, fonksiyon ayarları, sinyal kuvveti, gürültü, oynatılan dosya türü, cihaz kullanım süresi ve diğer faktörlere bağlı olarak değişir. ** Müzik çalma süreleri, Galaxy Buds+ içerisine kaydedilen müziği çalan bir cihazla eşleştirilerek yapılan testlere bağlı olarak belirtilmiştir. *** Pil kullanım süreleri, Galaxy Buds+ bir Mp3(192Kbps) şarkı listesini çalan bir cihazla eşleştirilerek ve Galaxy Buds+’ın pil boşaltma süresi toplam pil ömrüyle karşılaştırılarak hesaplanmıştır. **** Testlerde kullanılan Mp3 dosyaları, Samsung tarafından derlenen standart müzik dosyalarıdır. ***** Testler Samsung’un dahili standartlarına göre gerçekleştirilmiştir.

Hızlı şarjla yola devam edin

* Gerçek pil ömrü, şarj süresi ve müzik çalma süreleri; cihaz bileşenleri, fonksiyon ayarları, sinyal kuvveti, gürültü, oynatılan dosya türü, cihaz kullanım süresi ve diğer faktörlere bağlı olarak değişir. * 10 dakikalık şarjla 3 saat kullanım, yalnızca kablolu şarj için geçerlidir. * Pil şarj özellikleri, kablolu şarj testlerine dayanmaktadır. * Galaxy Buds+ şarj özellikleri, tamamen boşalmış Galaxy Buds+ ile yapılan kulaklık şarjı testlerine dayanmaktadır. * Müzik çalma süreleri, Galaxy Buds+ içerisine kaydedilen müziği çalan bir cihazla eşleştirilerek yapılan testlere bağlı olarak belirtilmiştir. * Pil kullanım süreleri, Galaxy Buds+ bir Mp3(192Kbps) şarkı listesini çalan bir cihazla eşleştirilerek ve Galaxy Buds+’ın pil boşaltma süresi toplam pil ömrüyle karşılaştırılarak hesaplanmıştır. * Testlerde kullanılan Mp3 dosyaları, Samsung tarafından derlenen standart müzik dosyalarıdır. * Testler Samsung’un dahili standartlarına göre gerçekleştirilmiştir.

        

 

Kablosuz kulaklık, kablosuz şarj

Pillerinizi Qi uyumlu herhangi bir kablosuz şarj cihazıyla şarj edin veya doğrudan uyumlu Galaxy telefonunuzdan güç paylaşımı yapın.

*Galaxy Buds+’ın kablosuz güç paylaşım özelliği Samsung Galaxy S10, S10+, S10e, S10 5G, N10, N10+, N10 5G ve N10+ 5G ile uyumludur.

Şarj etmeniz gerektiğini önceden fark edin

Ne zaman şarj etmeniz gerektiğini anlamak için kulaklıklarda ve şarj kutusunda kalan pil ömrünü akıllı telefonunuzdan kontrol edin.

  • Zengin renklerle baş döndürün

    Galaxy Buds+’ın ince ve kompakt yapısı, pek çok farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor. Ergonomik yapısıyla kulağınıza konforlu bir şekilde yerleşir ve bu sayede ne müzik ne de hareket özgürlüğünden vazgeçersiniz.

  • Zengin renklerle baş döndürün

    Galaxy Buds+’ın ince ve kompakt yapısı, pek çok farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor. Ergonomik yapısıyla kulağınıza konforlu bir şekilde yerleşir ve bu sayede ne müzik ne de hareket özgürlüğünden vazgeçersiniz.

  • Zengin renklerle baş döndürün

    Galaxy Buds+’ın ince ve kompakt yapısı, pek çok farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor. Ergonomik yapısıyla kulağınıza konforlu bir şekilde yerleşir ve bu sayede ne müzik ne de hareket özgürlüğünden vazgeçersiniz.

PrevNext

*Sunulan renkler ülkeye göre değişebilir.

Yalnızca duymak istediklerinizi duyun

Etrafınızda olup bitenin farkında olmak ve bağlantıda kalmak için dış dünyanın ne kadarını duyacağınıza siz karar verin. Kulaklığınızı çıkarmadan etrafınızdakilerle etkileşim sağlamak için Ortam Sesi Seviyesini açmanız yeterli.

Kontrol etmek için dokunmanız yeterli

Şarkı listenizi kontrol etmek, aramalara cevap vermek ve sesi ayarlamak için kulaklığınıza dokunmanız yeterli. Cep telefonunuzdan uzaktayken dahi daha fazla kontrol sağlamak için dokunma komutlarını kişilleştirebilirsiniz.

Tek adımda kolay bağlantı

Galaxy Buds+’ınızı tek bir kolay adımla Samsung Cloud hesabınızdaki uyumlu cihazlarla eşleştirin. Bluetooth bağlantısıyla telefonunuzdan tabletinize ve diğer Samsung cihazlarınıza geçiş yapabilirsiniz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.