SAMSUNG GALAXY M11 SM-M115F 32 GB TELEFON -> MENEKŞE

% 86 indirim
25,000.00 TL 3,499.00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Adet
Sepete Ekle Hemen Al

Sonsuz-O Ekran ile kendinizi aksiyona kaptırın

Eğlence dünyanızı genişletin. Galaxy M11, en sevdiğiniz oyunların ve video içeriklerinin keyfini çıkarabilmeniz için uçtan uca görüntü sağlayan 6,4" HD+ Sonsuz-O Ekrana sahiptir.

* Görüntüler, örnek amaçlıdır.
** Sonsuz Ekran: neredeyse tamamen çerçevesiz, uçtan uca ön ekran.
*** Gerçek görülebilir alan, yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.
**** Diyagonal olarak ölçüldüğünde ekran boyutu tam dikdörtgen halinde 6,4", yuvarlak köşeler hesaba katıldığında ise 6,3".

Orijinal renkler, şık tasarım

Galaxy M11, hem güçlü, hem de şık. Siyah, Mavi ve Menekşe renk seçenekleri, şık ve sade çerçeveye modern bir dokunuş ekliyor. Simetrik yan tasarımın kusursuz kavisleri, telefonu elinizde konforlu bir şekilde tutarak ekranı kolayca kontrol etmenizi sağlıyor.

* Renkler, ülke veya operatöre bağlı olarak değişebilir.

Üçlü Arka Kamera ile her anı yakalayın

Galaxy M11’in Üçlü Arka Kamerası, daha fazla perspektifle daha güzel fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. 13MP Ana Kamera, gün ve gece boyu net fotoğraflar çekerken, 5MP Ultra Geniş Açılı Kamera önünüzdeki sahnenin daha büyük bir bölümünü çekmenizi, 2MP Derinlik Kamerası da arka planı bulanıklaştırarak fotoğrafınızı öne çıkarmanızı sağlıyor.

Hiçbir detayı kaçırmayan Ultra Geniş Açılı Kamera

Ultra Geniş Açılı Kamerayla, fotoğraflarda daha fazla ayrıntı görün. 77 derecelik geniş açı ve 115 derecelik ultra geniş açıyla her sahneyi tam olarak gördüğünüz şekilde çekin ve hiçbir anı ve ayrıntıyı kaçırmayın. Üstelik, harika bir panorama çekimi yapmak artık daha da kolay.

* Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
** Ultra geniş açılı fotoğraf ve video yalnızca arka kamera için desteklenir.

Her şeyi derinlemesine keşfetmenizi sağlayan bir kamera

2MP Derinlik Kamerası, çekimi yapmadan önce ve yaptıktan sonra alan derinliğini ayarlamanızı sağlar. Daha profesyonel bir görüntü için dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırır.

ㅤ  

* Görüntüler, örnek olarak sunulmuştur.

Daha canlı görüntüler yakalamanızı sağlayan Selfie Kamerası

Galaxy M11’in 8MP ön kamerasıyla kendinizi en güzel açılardan çekin. Tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlamak için Canlı Odak özelliği ile arka planı hafifçe bulanıklaştırın ve ister bir kafede, ister parkta en güzel pozunuzu yakalayın.

* Görüntüler, örnek olarak sunulmuştur.

Yüksek hız ve oynatma için performans yükseltici donanım

Sekiz çekirdekli güçlü bir işlemci ve 3GB RAM ile grafik ağırlıklı oyunları ve canlı yayınları yüksek hızlarda oynayın ve izleyin. 32GB dahili bellek ve 512GB’a kadar harici depolama kapasitesiyle içerik izlemek, indirmek ve paylaşmak için fazlasıyla yeriniz olacak.

* RAM ve dahili bellek kapasitesi, ülke veya bölgeye göre değişebilir.
** Gerçek depolama kapasitesi, önceden yüklenmiş yazılımlara bağlı olarak değişebilir.
*** MicroSD kartı ayrıca satılır.

Size güç veren pil

İster film izliyor ister görüntülü sohbet gerçekleştiriyor olun, pil gücü dayanıklı bir telefona ihtiyacınız var. Galaxy M11'in 5.000mAh (normal*) pil gücü, sevdiğiniz şeylere daha fazla zaman ayırmanıza olanak tanırken, 15W'a kadar Hızlı Şarj özelliği daha kısa sürede daha fazla şarj sağlar.

* Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 4900 mAh’dir. Gerçek pil gücü, ağ ortamına, kullanıcı ayarlarına, kullanım modellerine, kalan kapasiteye ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Kullanışlı mobil güvenlik

PARMAK İZİ OKUYUCUSU

Mobil koruma ile telefonunuza güvenle erişirken hayatı kolaylaştırın. Galaxy M11’in arkasında yer alan Parmak İzi Okuyucusu, desteklenen uygulamalara güvenle giriş yapmanızı ve cihazınızı kolayca açmanızı sağlar.

YÜZ TANIMA

Galaxy M11’nin yüz Tanıma teknolojisiyle telefonunuzu kolayca açın ve verilerinizi güvende tutun. Bu teknoloji, tek bir bakışla telefonunuzu açmanızı ve kişisel verilerinizi korumanızı sağlar.

Desteğimizle cihazınız her zaman yeni kalsın

Bir Galaxy akıllı telefon seçtiğinizde, gönül rahatlığının keyfini çıkarın. Samsung Members uygulamasının etkileşimli teşhis ve optimizasyon özellikleri, cihazlarınızın performansını ayarlamanızı kolaylaştırırken, ek yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yardım hattımız sorunları gidermenizi sağlar.

* Samsung Members uygulamasında kullanılabilen işlev ve özellikler ülkeye göre değişebilir.
** Cihaz görüntüsü ve resimler, örnek olarak sunulmuştur.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.