SAMSUNG GALAXY BUDS PRO R190 SİYAH

% 95 indirim
25,000.00 TL 1,149.00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Adet
Sepete Ekle Hemen Al

Galaxy Buds Pro

Kontrol edebileceğiniz gürültü engelleme

Galaxy Buds Pro'da Aktif Gürültü Engelleme, arka plan gürültüsünü %99'a kadar filtreler. İç ve dış monitördeki mikrofonlar gerçek zamanlı olarak gürültüyü izler. Gürültüyü ortadan kaldıran akıllı bir algoritma ile dünyanın sesini artırmak veya azaltmak için ANC seviyesini seçin: Gürültülü bir otobüste sesi Yüksek'te kullanın veya sessiz bir kütüphanede Düşük'ü seçin, ses seviyesini değiştirmeye gerek yok.

*Galaxy Buds Pro'daki Aktif Gürültü Engelleme (ANC), harici arka plan gürültüsünü %99'a kadar azalttığı için UL Sertifikası sahibidir. *ANC varsayılan olarak açıktır ve Aktif Gürültü Önleme için dokunma ve basılı tutma hareketi Galaxy Wearable uygulamasında yapılandırılabilir. *Yüksek ve Düşük ANC seviyeleri arasında geçiş, Galaxy Wearable uygulamasında yapılabilir.

 

SES ALGILAMA

Ses Algılama, sesinizi duyduğunda anında ANC’den Ortam sesine geçer. Bir kafede olduğunuzda, dış gürültüyü engellemek için ANC’yi kullanarak baristaya siparişinizi söyleyin ve konuştuğunuzda ANC otomatik olarak kapanır. Bu akıllı kulaklıklar, Ambiyans Modu’nu kullanıyor olsanız veya ANC'yi kapatmış olsanız bile, müziğinizin sesini kısarak ve mikrofonu sizinle konuşan kişiye odaklayarak konuşmanız için kısılır.

*Ses Algılama, kullanıcının sesini tanımak için bir AI algoritması kullanır. Dişlerinizi fırçalama, elektrikli diş fırçası, öksürme ve uğultu gibi titreşime bağlı durumlara yanıt verebilir. Yalnızca bir kulaklık takıldığında konuşmalar algılanmayabilir. *Ses Algılama açıkken, ANC açık veya kapalı olduğunda ve ayrıca Ambiyans Modu olduğunda otomatik olarak etkinleştirilir. Önceki moda dönmek için iki kulaklıktan birine dokunun.

  

ORTAM SESİ

Ortam sesi, sohbete katılmak için kulaklıklarınızı çıkarmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Sesleri net ve gerçek zamanlı olarak duyabilirsiniz. Ortamın sesini dört seviyede yükselten akıllı bir algoritma ile konuşmanızın önemli kısımlarını hiçbir zaman kaçırmazsınız.

Ortam sesi için dokunma ve basılı tutma hareketi, Galaxy Wearables uygulamasında yapılandırılabilir.

Stüdyo kalitesindeki seslerin içinde kaybolun

En yüksek tizden en derin basa kadar notalar, AKG tarafından üretilen özel yapım 2 yönlü hoparlörler sayesinde ahenkli bir şekilde gelir. Galaxy Buds Pro, bir sonraki yolculuğunuzda ister yeni bir albüm ister sesli kitap dinliyor olun, Galaxy Buds'daki en etkileyici ses deneyimini sunar.

*Galaxy Buds Pro’daki AKG sesi, mükemmel bir notla Harman sertifikasına layık görülmüştür.

   

GÜRÜLTÜSÜZ ARAMALAR YAPIN

Aklınızı başınızdan alacak kadar gürültüsüz aramalar yapın. Gerçek kablosuz kulaklıklar için en kaliteli arama, evde veya dışarıdaki aramalarda daha az gürültü ve daha net ses elde edeceğiniz aramalar anlamına gelir. Üç yerleşik mikrofon ve ses alma ünitesi ile her kelime kristal netliğindedir. Düşük çıkıntılı tasarım rüzgarla teması en aza indirirken, sofistike rüzgar kalkanı çözümü aramalar sırasında rüzgar sesini engeller.

*Bu sonuçlar, çağrı kalitesi için uluslararası standartlarda bir test olan POLQA kurallarına göre Samsung’un kurum içi laboratuvarlarında gerçekleştirilen testlere dayanmaktadır.

Size inanılmaz gerçekliği yaşatan ses kalitesi

Sizi sahnenin ortasına alan 360 Sesi deneyimleyin. Dolby Head Tracking™ teknolojisi ile Galaxy Buds Pro, sizi en sevdiğiniz video, film veya TV şovunun merkezine yerleştirir. Akıllı hareket izleme sensörü, başınızı hareket ettirdiğinizde sesin yönünü saptayarak dinleme deneyiminizde güçlü bir gerçekçilik hissi sağlar. Dolby Atmos® içeriğiyle her ayrıntıyı daha net duyun ve hikayeye daha da derinden bağlanın.

*Yalnızca Android One UI 3.1 veya sonraki sürümleri çalıştıran mobil cihazlarda kullanılabilir. *360 Ses ve Dolby Head Tracking™ desteği, uygulamaya ve içeriğe bağlı olarak değişebilir.

Zorlanmadan değiştirin

Galaxy Buds Pro'da Otomatik Geçiş, en acil olanı algılar ve o cihazla olan bağlantısını anında değiştirir. Yani tabletinizde bir film izlerken ve bir arama geldiğinde, Galaxy Buds Pro sesi telefonunuza geçirir. Ardından telefonu kapattığınızda, Galaxy Buds Pro sorunsuz bir şekilde tablete tekrar bağlanarak sizin bir ekrana dokunmanıza gerek kalmadan cihazdan cihaza geçiş yapar.

*Otomatik Geçiş özelliği yalnızca One UI 3.1 veya sonraki sürümlere sahip Galaxy akıllı telefonlarda ve tabletlerde mevcuttur. Bazı cihazlar ve uygulamalar Otomatik Geçiş’i desteklemeyebilir. *Otomatik Geçiş’in etkinleştirilmesi için Galaxy cihazlarının Samsung Hesabı'nda oturum açması gerekir.

Akıllı asistanınız her zaman beklemede

Telefonunuza bağlandığınızda, dokunmadan bir şeyler yapmak için konuşabilirsiniz. Basit bir “Hi Bixby” onu uyandırır ve ardından bir telefon görüşmesi yapmak, müziği değiştirmek ve daha fazlası için bir komut verebilirsiniz. Cihazınızın adını söyleyerek Samsung cihazları arasında geçiş yapabilir veya ANC ve Ambiyans Modu’nu açıp kapatabilirsiniz.

*Görüntüler örnek olarak sunulmuştur. *Bixby hizmetinin kullanılabilirliği ülkeye, operatöre ve cihaza göre farklılık gösterebilir. *Galaxy Buds Pro’nun Bixby özelliklerini tam olarak çalıştırabilmesi için bir veri ağı ya da Wi-Fi bağlantısı bulunan bir Galaxy cihazına bağlanmış olması gereklidir; ayrıca bir Samsung Hesabı’ndan oturum açılması da gereklidir. *Bixby özelliklerinin ve içeriklerinin kullanılabilirliği ülkeye ya da dile göre farklılık gösterebilir; Bixby sadece İngilizce (BK), İngilizce (ABD), Fransızca (Fransa), Almanca (Almanya), İtalyanca (İtalya), Korece (Güney Kore), Mandarin (Çin), İspanyolca (İspanya) ve Portekizce (Brezilya) dillerinin belirli lehçelerini algılayabilir.

Kulaklıklarınızla oynadığınız saklambacı kazanın

Kaybolan kulaklıklarınızı bulmak çok basit: SmartThings uygulamasını açmanız yeterli. Kulaklıklarınız, onları odanızda kolayca bulabilmeniz için bir bip sesi çıkaracaktır. Çevrim dışı bulma ile artık telefonunuza bağlı olmasalar bile, onları kullandığınız son konumu bulabilirsiniz.

*SmartThings Find ile bulunan kayıp aygıtın konumu, kayıp aygıt sinyalinin algılandığı yaklaşık konumdur. *SmartThings Find uygulaması yalnızca Android 8 veya sonraki sürümlere sahip Galaxy cihazlarda kullanılabilir. *Çin’deki, Japonya’daki ve Verizon ağındaki bazı cihazlar desteklenmemektedir.

Sesi arkadaşınızla paylaşın

Kulaklıklarınızı çıkarmadan bir arkadaşınızın da dinlemesine izin verin. Buds İle Birlikte, iki set Galaxy Buds Pro'yu telefonunuza aynı anda bağlamanızı sağlar, böylece her ikiniz de ortak favori çalma listenizi profesyonel düzeyde ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz.

*Buds İle Birlikte, sadece One UI 2.5 ve daha sonraki sürümleri çalıştıran Galaxy cihazlarda desteklenmektedir.

Doğru notayı vurmak için parlak bitişler

Trend olan üç renkte mevcuttur. Timeless black, vibrant violet rengi veya her şeyi aydınlatmak için stunning silver arasında seçim yapın. Hepsi son derece parlak olmakla birlikte, mat iç kısım teninizde yumuşak bir his uyandırır. Uyumlu kutusunu da unutmayın.

*Sunulan renkler ülkeye göre değişebilir.

Doğru uyum tam olarak burada

Klasik kulaklık şeklinin yeni bir yorumu olan tasarım, saatlerce bağlı kaldığınızda rahatsızlığı azaltır ve egzersiz yaparken güvenli bir şekilde kulaklarınızda kalır. Kulağınızdaki basıncı dengeleyen ve hava akışını artıran hava delikleri ile o kadar rahattır ki, kulaklıkları taktığınızı unutabilirsiniz.

Ritmi sürdüren güç

ANC'yi açtığınzda Galaxy Buds Pro, kutuda 13 saat daha olmak üzere 5 saatlik oynatma süresi sağlar. Toplam 18 saat. ANC kapalıyken, 8 saatlik oynatma süresiyle toplam 28 saat ve kutuda fazladan 20 saat daha elde edersiniz. İster video konferanslarla dolu bir gününüz olsun, ister arkadaşlarınızla sohbet edin veya en sevdiğiniz çalma listenizle takılın, Galaxy Buds Pro bağlı kalacak güce sahiptir.

*Görüntüler örnek olarak sunulmuştur. *Kulaklıklar ve kulaklık kutusu, kutunun şarjı %100 olduğunda 18 saate kadar pil ömrü sağlar. Kurum içi testlere dayanmaktadır. Müzik çalma süresi, Galaxy Buds Pro’nun ön sürümü ile yakın zamanda piyasaya sunulmuş bir Galaxy akıllı telefon eşleştirilerek ve ANC özelliği dahil varsayılan ayarlar kullanılarak test edilmiştir. Gerçek pil ömrü ve şarj süresi, kullanım koşullarına, şarj edilme sayısına ve diğer pek çok faktöre bağlı olarak değişebilir. *Kulaklıklar ve kulaklık kutusu, kutunun şarjı %100 olduğunda 28 saate kadar pil ömrü sağlar. Kurum içi testlere dayanmaktadır. Müzik çalma süresi, Galaxy Buds Pro’nun ön sürümü ile yakın zamanda piyasaya sunulmuş bir Galaxy akıllı telefon eşleştirilerek ve ANC özelliği dahil varsayılan ayarlar kullanılarak test edilmiştir. Gerçek pil ömrü ve şarj süresi, kullanım koşullarına, şarj edilme sayısına ve diğer pek çok faktöre bağlı olarak değişebilir. *Oynatma süresi ayarlara göre farklılık gösterebilir. *Kablosuz Güç Paylaşım işlevi Galaxy S21 serisi, Galaxy Z Fold2, S20 serisi, Z Flip, Note10 serisi, S10 serisi ve Fold telefonlarda mevcuttur. Akıllı telefonun pil seviyesi %30’un altına düşmüşse Kablosuz Güç Paylaşımı çalışmayabilir.

IPX7. Galaxy Buds’daki en yüksek su geçirmezlik standardı

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.