SAMSUNG GALAXY SM-R180 BUDS LİVE -> SİYAH

% 95 indirim
25,000.00 TL 1,300.00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Adet
Sepete Ekle Hemen Al

İKONİK TASARIM

RENK

ERGONOMİK

Galaxy Buds Live

Kulaklarınızı rahatsız etmeyen hoş bir ses kalitesi

Karşınızda Galaxy Buds Live

Her ana odaklanmanız için geliştirilmiş earbud kulaklık İkonik şekli ve ergonomik tasarımı ile doğal kulak şeklinizi korur, iyileştirilmiş ses çıkışı mükemmel kulaklık deneyimi elde etmenizi sağlar. Kulaklarınız için özel olarak tasarlanan bu ses kalitesini hemen deneyimleyin.

Gerçek kablosuz earbuds'ın yeni versiyonu

Galaxy Buds Live’in dikkat çekici tasarımı, kulak içindeyken bile bütün dikkatleri sizin üzerinize çeker. Doğal bir görünüm elde etmek için kulağınızın ve yüzünüzün şeklinden iham alınarak tasarlanan kulaklık, parlak bir üst tabaka ile taçlandırılmıştır ve günlük hayatın koşuşturmasında elinizin içine kolaylıkla sığabilecek, mücevher kutusu görünümlü bir kap ile birlikte gelir.

Tarzınızı parlak bir bitişle taçlandırın

Bayılacağınız üç farklı renk seçeneği ile. Mystic Bronze, Mystic White ya da Mystic Black renklerinden herhangi biri ile tarzınızı kulaklığınızla da yansıtın.

*Kullanılabilir renk seçenekleri ülkeye bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Kulağınızdan ilham alınarak tasarlandı

Galaxy Buds Live kulağınıza rahat bir şekilde yerleşerek kulağınızı daha az yorarak tüm gün sürecek konforlu bir kullanım sunar. Ergonomik tasarımı kolayca yerleşebilen ve rahatsızlık hissi oluşturmayan iki kanat ucu büyüklüğüne sahiptir. Bu sayede tüm gün boyunca kulaklıklarınızı çıkarmak zorunda olmadan bir ofis ortamında çalışabilir, arkadaşlarınızı ziyaret edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Neyi duymak istediğinize siz karar verin

Galaxy’nin kablosuz kulak içi kulaklıklarında ilk defa kullanılan Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği, gereksiz gürültüyü dışarıda bırakırken dünyanın ihtiyacınız olan seslerini duymanızı sağlar. Tek bir tuşa uzun süre basıldıktan sonra açılan Aktif Gürültü Önleme özelliği, arka plandaki gereksiz sesleri kısarken insan konuşmaları ya da anonslar gibi duymanız gereken önemli sesleri daha belirgin hale getirir.

*Özellik, Galaxy Wearable uygulamasında yapılandırılabilir.
*Galaxy Buds Live’ın Aktif Gürültü Engelleme özelliği (ANC) arka plan sesini düşük frekans bantlarda %97’ye kadar engellediği için UL sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Hiçbir sesi kaçırmayın

Kendinizi tiyatroda en ön sıradaymış ya da oyunun bir parçasıymış gibi hissedebilirsiniz. AKG'nin 12 mm hoparlörleri, bütün alana yayılan bir ses kalitesi sunmak için Galaxy Buds Live'ın ergonomik tasarımı ile birlikte çalışırken büyük sürücü ve bas kanalı, ses akışının sorunsuz bir şekilde akmasını sağlayan hava akışı ile derin bas seslerinin dışarı verilmesine yardımcı olur.

Söylediklerinize kulak veren bir akıllı asistan

Bixby sesli uyandırma ile Bixby’i istediğiniz zaman çağırabilirsiniz. Bixby, sesinizle uyanarak tek parmağınızı kaldırmadan telefonunuzu kontrol etmenizi sağlar. Çağrılarınızı yönetin, sesi ayarlayın ya da hareket halindeyken hava durumunu öğrenin. Siz konuşun, Bixby dinlesin.

*Bixby hizmeti; ülkeye, mağazaya ve cihaza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
*Bixby özelliklerinin tam olarak kullanılabilmesi için Galaxy Buds Live’ın, hücresel verinin açık olduğu ya da bir Wi-Fi bağlantısına bağlı olan bir akıllı cihaza bağlı olması gerekmektedir. Buna ek olarak Bir Samsung Hesabında oturum açılmış olmalıdır.
*Bixby özelliklerinin kullanılabilirliği, dile ve ülkeye bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bixby İngilizcenin, Fransızcanın, Almancanın, İtalyancanın, Korecenin, Mandarincenin, İspanyolcanın ve Portekizcenin bazı aksanlarını ve diyalektlerini algılayabilir.
*Görsel, sunum amaçlı olarak temsilidir.

Net ve anlaşılabilir kelimeler

Üç adet dâhili mikrofon ve Ses Algılama Ünitesi kablosuz earbud kulaklıklarda en iyi çağrı kalitesi sunar. Ses Algılama Ünitesi, çenenizin hareketleriniz algılar ve çeneniz hareket ettikçe bu verileri, gürültülü ortamlarda bile en iyi ses kalitesi sunmak için ses sinyallerine çevirir.

*Ses kalitesi için uygulanan ulusararası standardize test POLQA koşullarına tabi olan Samsung dâhili laboratuvar testinin sonuçları baz alınmıştır.

Saatler boyunca sürecek ve daha fazlasını istetecek bir performans

Galaxy Buds Live’ın rakipsiz uzun ömürlü pil süreleri sayesinde işte, oyunda ve arta kalan zamanda sesiniz hiçbir zaman kısılmasın.

*Dâhili testler baz alınmıştır. Ses oynatma süresi, prodüksiyon öncesi Galaxy Buds Live'ın yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy akıllı telefonun ayarlarla eşleştirilmesiyle test edilmiştir (Aktif Gürültü Engelleme açık, Bixby sesli uyandırma kapalıyken). Gerçek pil ömrü kullanım koşullarına, şarj etme sayısına ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
*Earbud kulaklıklar ve şarj kutusu %100 şarjla 21 saate kadar pil ömrü sunar.

Daha fazla çalma süresi için daha fazla güç

Dinleme keyfine ara vermeden yalnızca birkaç dakika içinde şarj edin. En sevdiğiniz podcastleri ve çalma listenizi istediğiniz yerde dinleyebilmeniz için yalnızca beş dakikalık şarjla bir saatlik dinleme süresi elde edebilirsiniz. Daha fazla çalma süresine ihtiyacınız varsa hareket halindeyken Galaxy Buds Live’ınızı şarj etmek için akıllı telefonunuzun şarjını da kullanabilirsiniz.

*Çalma süresi ayarlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
*Galaxy Buds Live ile Kablosuz Güç Paylaşımı özelliği Galaxy Note20 serisinde, Galaxy X Fold2’de, S20 serisinde, Z Flip’te, Note10 serisinde, S10 serisinde ve Fold’da kullanılabilir. Akıllı telefonun şarj seviyesi %30’un altındaysa Kablosuz Güç Paylaşımı kullanılmayabilir.
*Gerçek pil ömrü kullanım koşullarına, şarj etme sayısına ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Arkadaşlarınızla dinleyin ve paylaşın

Earbud kulaklıklarınızı paylaşmadan müziğinizi paylaşın Çoklu Buds Bağlantısı özelliği ile birlikte hem kendinizin hem arkadaşınızın kulaklığını telefonunuza bağlayın ve eski favori şarkılarınızı birlikte dinleyin. Müzik hiç kimsede kesilmesin.

*Çoklu Buds Bağlantısı 2.5 UI ya da daha üst sürümü destekleyen cihazlarda kullanılabilir.

Galaxy’nize bağlanın

Samsung hesabınız sayesinde Galaxy Buds Live’ınızı diğer Samsung cihazlarınıza kolayca bağlayın. İlk bağlantı sırasında telefonunuz hızlı bağlantı bildirimi verir, bağlantı tamamlandıktan sonra buds kulaklığınız bağlantı kurulmuş cihazlar listesine eklenir. Daha sonra Bluetooth Info Senkronizasyonu ile bağlantılar arasında akıcı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Android & iOS ile çalışır

Android’de Galaxy Wearable uygulamasını, iOS’ta Galaxy Buds Live uygulamasını indirdikten sonra akıllı cihazınızı Bluetooth aracılığı ile eşleştirin.

*Android 5.0 ya da daha üst sürümü destekleyen ve 1.5GB RAM’e sahip akıllı telefon ya da tabletlerle uyumludur. iOS 10 ya da daha üst sürüm iPhone7 ya da daha üst modellerle uyumludur.
*Bazı özellikler Samsung olmayan cihazlarda kullanılamayabilir.

Bilgisayarınızla kolayca eşleştirin

Galaxy Buds Live’ı eşleştirme modundayken bilgisayarınızın yanına koyun ve en mükemmel işler çıkarın. İki cihaz arasında kolay ve pratik bağlantı kurmak için Windows 10’un Hızlı Bağlantı özelliğini kullanın.

*Windows 10, Nisan 2018 güncellemesine ya da daha yeni sürümlerine sahip bilgisayarlarla uyumludur. Bilgisayarınızda Hızlı Bağlantı özeliğini aktive etmek için “Bluetooth & diğer cihazlar” sayfasına gidin ve "Hızlı Bağlantı özelliğini kullanırken bağlanmak için bildirimleri aç” özelliğinin açık olduğundan emin olun.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.