Samsung Galaxy Tab S4 4,5G Sim Kartlı LTE 64GB (Siyah) SM-T837

% 99 indirim
464,499.00 TL 4,599.00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Adet
Sepete Ekle Hemen Al

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Sınırsız çoklu görevler

Evde ve dışarıdaki yoğun yaşamınıza uyum sağlayan gelişmiş Galaxy Tab S4, eğlence ve çoklu görevleriniz için ideal yardımcınızdır.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Samsung DeX: zahmetsiz verimlilik

Samsung DeX, Galaxy Tab S4 ile ilk defa bir Samsung tablette sunuluyor. Bilgisayarın verimliliğiyle, tabletin taşınabilirliğini birleştirin. DeX istasyon veya konsoluna gerek duymadan yalnızca bir HDMI adaptörle çoklu görevlerinizi yürütün ve veriminizi daha da artırmak için bir klavye, fare veya ekran takın.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

*HDMI adaptörü, klavye ve ekran ayrıca satılır.**Kullanıcıların Microsoft Office için lisans satın alması gerekir.***Samsung DeX, çoklu çözünürlüğe sahip (HD+/FHD) video çıkışlarını destekler. Samsung DeX üzerinden harici ekrana bağlantı için HDMI adaptörü gerekir. ****Tablet modundaki bazı uygulamalar, Samsung DeX modunda farklılık gösterebilir.*****Galaxy Tab S4 için tavsiye edilen aksesuarlar: Çok Yuvalı Adaptör (EE-P5000B), HDMI Adaptörü (EE-HG950), DeX Kablosu (EE-I3100). Tam model numarası, ülkeye göre değişebilir.

Çalışmaya hazır

Çalışmaya hazırlanın. Galaxy Tab S4, görev çubuğu, çoklu pencere desteği ve sürükle - bırak gibi tanıdık özelliklerle bir masaüstü bilgisayar gibi çalışır. Masaüstüne benzer bir deneyime geçiş yapmak istediğinizde, ekrandaki Hızlı Panel aracılığıyla Samsung DeX’i başlatın ve Android uyumlu bir klavye ve fare takın.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

*Klavye ve fare ayrı satılır.**Tablet modundaki bazı uygulamalar, Samsung DeX modunda farklılık gösterebilir. ***Sürükle-bırak özelliği, şu anda yalnızca Mesajlar, Dosyalarım, Samsung Notes, Galeri, e-posta ve Gmail için desteklenmektedir.

İşinizi çeşitlendirin

Kişisel veriminiz, konforunuza bağlıdır. Harici ekranlı Samsung DeX de işte tam bu noktada devreye girer. Samsung DeX’i geniş ekranda görüntülerken, tabletinizde Android kullanıcı arayüzünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Veya ekranı izleyebilir ve tableti bir dokunmatik tablet, dijitalleştirici veya dokunmatik klavye olarak kullanabilirsiniz.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

*HDMI adaptörü, klavye ve ekran ayrıca satılır.**Samsung DeX, çoklu çözünürlüğe sahip (HD+/FHD) video çıkışlarını destekler. Samsung DeX üzerinden harici ekrana bağlantı için HDMI adaptörü gerekir. ***Tablet modundaki bazı uygulamalar, Samsung DeX modunda farklılık gösterebilir.****Galaxy Tab S4 için tavsiye edilen aksesuarlar: Çok Yuvalı Adaptör (EE-P5000B), HDMI Adaptörü (EE-HG950), DeX Kablosu (EE-I3100). Tam model numarası, ülkeye göre değişebilir.

Kapalı değil, beklemede

Aklınıza yeni fikirler geldiğinde, unutmadan hemen not alın. Galaxy Tab S4’ün Kapalı Ekran Belleği özelliği sayesinde, çok fonksiyonlu S Pen’i kullanarak ekran kapalıyken bile hızlı notlar alabilirsiniz. 0,7 milimetrelik kauçuk ucu düzgün ve sessizce yazmanızı ve çizmenizi sağlar.

Kendinizi eğlenceye kaptırın

Galaxy Tab S4, kompakt bir cihaz için çok geniş bir görüş alanı sağlar. 10,5” ekran boyutuna, çerçevelerin küçültülmesi ve üstteki logonun ve ana sayfa düğmesinin çıkarılması sayesinde erişilmiştir. Gelişmiş 16:10 oranlı sAMOLED ekran ayrıca en sevdiğiniz içerikleri izlerken daha sürükleyici bir deneyim sağlar.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Çepeçevre ses

AKG tarafından özel ayarlanan dört hoparlör, capcanlı bir ses deneyimi sunar. Artık, AKG uzmanlarının ustalığıyla sağlanan otomatik döndürmeli stereo çıkış deneyimini yaşayabilirsiniz. Dolby Atmos da ses teknolojisinin ilerlemesine ve ekranınıza hayat veren ek bir boyutla 3 boyutlu çevresel ses sağlanmasına imkan tanır.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Saatlerce dizi seyredin

Galaxy Tab S4, 7.300 mAh pil kapasitesiyle, 16 saat boyunca video oynatabiliyor. Dolayısıyla en sevdiğiniz dizinin bölüm veya sezonlarını seyredebiliyorsunuz. Piliniz bittiğinde ise, hızlı şarj özelliğiyle yalnızca 200 dakikada tamamen şarj edin.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

*Şarj süresi, ortama ve şarj cihazına bağlı olarak değişir.

Beklemedeyken bile faydalı

Galaxy Tab S4, çalışmadığı zamanlarda akıllı bir ev ekranına dönüşüyor. Daily Board uygulamasının, tabletiniz şarj olurken en sevdiğiniz fotoğrafları görüntülemesini veya yalnızca mevcut hava durumu tahminini değil, saati veya takviminizi gösteren faydalı bir yardımcıya dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

*Hava tahmini özelliği bir veri bağlantısı gerektirir.**POGO şarj istasyonu ayrıca satılır‡ Daily board kullanımı için POGO şarj istasyonu veya USB Tip C gerekir.

Bixby’den Yardım İsteyin

Siz önemli olana odaklanın, gerisini Bixby Voice halletsin. Siz SmartThings uygulamasıyla beyaz eşyalarınızı kontrol ederken, Bixby klimayı açabilir, bulaşık makinenizi kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilir. Bixby Voice, MR üzerinden desteklenecek ve 2019’daki bir yazılım güncellemesiyle sunulacaktır.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

*Kullanılabilen işlev ve özellikler ülkeye göre değişebilir.

Dünya görüşünüzü güçlendirin

Bixby Vision ile gerçek zamanlı bilgileri aramak için Live Result özelliğini kullanın. Vitrinde gördüğünüz bir ürünü satın alın, yön bulma işaretlerini ve işletmeleri anında tanımlayın ve hatta kamera vizöründeki Bixby Vision simgesini kullanarak yabancı dildeki tabela ve menüleri tercüme edin.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

*Bixby Live Result için GPS açık olmalıdır.**Kullanılabilir fonksiyon ve özellikler ülkeye göre değişebilir.

Anahtar, gözleriniz

Galaxy Tab S4, artık yüz tanımlama teknolojisine ek olarak iris tarama özelliğine de sahip. Cihazınızın kilidini açmak için yüzünüzü veya gözlerinizi hızlıca taramanız yeterli. Hatta, Güvenli Klasörle birlikte biyolojik kimlik doğrulama özelliğini kullanarak özel dosya ve uygulamalarınızı savunma sınıfı şifrelemeyle koruyabilirsiniz.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Savunma sınıfı güvenlik

Verilerinizi koruyun. Savunma sınıfı güvenlik platformu Samsung Knox, çipinden başlayarak tasarlanmıştır ve tabletinizi açar açmaz çalışmaya başlar. Çok sayıda gerçek zamanlı güvenlik katmanı, verilerinizi yalnızca sizin açabileceğiniz güvenli bir klasöre yerleştirir ve işinizle kişisel bilgilerinizi ayrı tutar.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.