SAMSUNG GALAXY SM-M515F M51 CEP TELEFONU 128GB -> SİYAH

% 76 indirim
25,000.00 TL 5,900.00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Adet
Sepete Ekle Hemen Al

Yüksek Performans

7000 mAH Uzun Saatler Yeten Pil Gücü

64MP Dörtlü Arka Kamera

8 Çekirdekli İşlemci

Daha küçük çerçeve, daha geniş görüntü

Galaxy M51'in Sonsuz-O Ekranı, görsel simetriyi optimize ediyor. Artık, Super AMOLED teknolojisiyle desteklenen 6,7" FHD+ geniş ekranda kesintisiz olarak oyun oynayabilir, film ve dizileri izleyebilir, internette gezinebilir ve çoklu görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Çerçeveyi en aza indiren ve ekran alanının her noktasından faydalanabileceğiniz bir akıllı telefon deneyimi yaşayın.

*Görüntüler, örnek amaçlıdır.**Sonsuz Ekran: neredeyse tamamen çerçevesiz, ön yüzeyi tamamen kaplayan cam, uçtan uca ekran.***Bir köşeden diğerine ölçüldüğünde ekran boyutu tam dikdörtgen halinde 6,7 inç, yuvarlak köşeler hesaba katıldığında ise 6,6 inçtir. Gerçek görülebilir alan, yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.

Orijinal renkler, şık tasarım

Galaxy M51, konforlu tutuş özelliğiyle elinize tam oturur. Şık görünümüyle öne çıkmanızı sağlayan Siyah ve Beyaz renk seçeneklerinden tercih ettiğiniz ile tarzınızı tamamlar.

*Renkler, ülke veya operatöre bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Uzun saatler yeten pil gücü

Dışarıda hayatınızı yaşarken, size ayak uyduracak bir telefona ihtiyacınız var. 7.000mAh (normal)* pil, yayın yapmanız, paylaşmanız ve oyun oynamanız için gereken tüm gücü sağlar. Piliniz azaldığındaysa 25W Hızlı Şarj özelliğiyle telefonunuzu hızla şarj edebilirsiniz.

*Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 6800 mAh’dir. Gerçek pil ömrü ağ ortamına, kullanım şekline ve diğer unsurlara bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Yerinizi değiştirmeden daha geniş bir açıyla çekim yapın

Ultra Geniş Açılı Kamera’nın 123 derecelik görüş açısıyla, hiçbir detayı kaçırmayın ve anı yakalayın. 64MP Ana Kamera sayesinde, gece-gündüz parlak ve net hikayeler anlatın.

*Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.**Ultra geniş açılı fotoğraf ve video yalnızca arka kamera için desteklenir.

İstediğinizi öne çıkaran Derinlik Kamerası

5MP Derinlik Kamerası, çekimi yapmadan önce ve yaptıktan sonra alan derinliğini ayarlamanızı sağlar. Daha profesyonel bir görünüm için dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırır.

ㅤ  

*Görüntüler, örnek olarak sunulmuştur.

Tek dokunuşla en iyi Selfie’nizi yakalayın

Galaxy M51’in 32MP ön kamerası, büyüleyici gündüz çekimleri için net ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sağlar. Arka planı hafifçe bulanıklaştıran Canlı Odak sayesinde de fotoğrafın yıldızı siz olursunuz.

*Görüntüler, örnek olarak sunulmuştur.

Oyun oynamak için daha fazla alan

Galaxy M51, ana odaklanmanızı sağlayan hızlı bir işlemciye ve geniş bir depolama alanına sahiptir. Gelişmiş sekiz çekirdekli işlemcisi ve 8GB RAM kapasitesiyle kusursuz ve verimli performans sağlar. 128GB dahili depolama alanıyla daha fazla dosya indirebilir ve daha az dosya silmek zorunda kalabilirsiniz. 512GB microSD kartla daha da fazla depolama alanı ekleyebilirsiniz.

*RAM ve dahili bellek kapasitesi, ülkeye göre değişebilir. **MicroSD kartı ayrıca satılır. ***Gerçek depolama kapasitesi, önceden yüklenmiş yazılımlara bağlı olarak değişebilir.

İleri seviye güvenlik: Sizin için değerli ne varsa korur.

Üretim aşamasında telefonunuzun donanım ve yazılımına entegre edilen Samsung Knox, ilk açıldığı andan itibaren telefonunuzu korur. Çok katmanlı güvenlik özellikleri sayesinde, en hassas bilgilerinizi kötü amaçlı yazılım ve tehditlerden korur.

*Trustzone tabanlı Bütünlük Ölçüm Mimarisi

One UI Core, odaklanmanız için tasarlandı

One UI, sizin için gerçekten önemli olan şeylere odaklanmanıza yardımcı olur. Donanım ve yazılım birlikte çalışarak, içerik ve özelliklere hızlıca erişebilmeniz için parmaklarınızın ucuna taşır. Karanlıkta konforlu bir kullanım deneyimi için Gece Modunu kullanın; net ve sezgisel görseller, telefonunuzu her zaman alıştığınız gibi kullanmanızı sağlar.

*One UI Core özellik, uygulama ve hizmetlerinin kullanılabilirliği cihaza, işletim sistemine ve ülkeye göre değişebilir. **Cihaz ve ekran görüntüleri örnek olarak sunulmuştur.

Desteğimizle cihazınız her zaman yeni kalsın

Bir Galaxy akıllı telefon seçtiğinizde, gönül rahatlığının keyfini çıkarın. Samsung Members uygulamasının etkileşimli teşhis ve optimizasyon özellikleri, cihazlarınızın performansını ayarlamanızı kolaylaştırırken, ek yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yardım hattımız sorunları gidermenizi sağlar.

*Samsung Members uygulamasında kullanılabilen işlev ve özellikler ülkeye göre değişebilir. **Cihaz görüntüsü ve resimler, örnek olarak sunulmuştur.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.